Bazi patarimai

Bazi – kinų horoskopas – rekomenduojamas sąmoningai įvertinus, kad:

  • Už savo veiksmus ir sprendimus esame atsakingi tik mes patys. Savo veikos, elgesio, charakterio pateisinimas lemtimi pagal gimimo datą, gua likimo skaičiumi, karma arba kuo kitu yra netoleruotinas. Žinotina, kad egzistuoja inercija, kuri mus riboja, kad pasirinkimo daryti kažką kitaip pasekmė – kitas rezultatas. Vengtinos kraštutinės nuomonės: žmogus viską nulemia pats arba yra toks menkas, kad negali pakeisti gyvenimo linijos pagal gimimo datą. Suprasti, kad kartais prognozės gali sutapti, kartais gali suveikti kaip placebo efektas, o kartais totalus patikėjimas pranašyste žmogaus gyvenime gali įtraukti nevisiškai palankius gyvenimo įvykius.
  • Neutralumas ir supratimas, kad tai tik užduoties sąlyga ir sąmoningas mūsų užduoties sprendimo būdų radimas, būtini. Rekomenduojama naudotis intuicijos geba, natūralumo, laisvės principais. Budriai eikime ten, kur veda mūsų prigimtis, kur pats gyvenimas tiesia kelią.
  • „Panta rei” – viskas teka. Gyvenimas primena upę. Nieko šiame pasaulyje nėra statiško. Astrologija – tai ne neišvengiama lemtis, ne praėjusio gyvenimo atsisakymas, o tik jo transformacija. Tai – ne gyvenimo nuosprendis, o rekomendacija. Nėra nieko už jus viršesnio, kam turite paklusti, kieno gyvenimo būdu privalote sekti. Žmogaus gyvenimo būdas gali sąlygoti horoskopui nebepaklūstančius savo gyvenimo pokyčius.

Kodėl bazi?

Kiekvieni metai, mėnuo, diena, valanda atneša naują energiją. Gamtoje niekas nestovi vietoje. Jeigu žmogus savo gyvenime nieko nenori keisti, dažniausiai nukenčia kūnas – atsiranda ligos.