Feng Shui interjeras

Feng shui interjero kūrimas – tai feng shui, interjero dizaino, Bazi, astrologijos ir žinių apie žmogų panaudojimo menas.

Interjero dizainas pagal feng shui kuriamas atsižvelgiant į žmogaus kaip kūrėjo asmenybę, jo intuiciją, emocijas, natūralius polinkius ir poreikius. Dizaino energetinis poveikis neabejotinas. Harmonijos siekiama grožiu ir funkcionalumu, formos ir turinio atitikimu, užbaigtumu, spalvų terapijos žiniomis, dydžių, formų, proporcijų derinimu. Vientisa visuma kuriama įvairiomis meninės raiškos priemonėmis: komponavimo principais, interjero dizaino elementais. Kompozicinės darnos siekiama remiantis gamtos, jos formų, sandaros, išsidėstymu erdvėje ir plokštumoje. Feng shui aplinkos būdu vertinamas išorinės aplinkos (kiemas, sodas) fizinio, psichinio, emocinio poveikio energinis potencialas.

Svetainė pagal feng shui turi atrodyti svetingai, gyvybingumo jai suteiks saulės šviesa, akiai malonūs vaizdai, natūralios medžiagos. Feng shui svetainėje svarbu sėdimų vietų išdėstymas. Darbo aplinka pagal feng shui nerekomenduotina miegamojo, poilsio zonose. Virtuvė pagal feng shui – tai mūsų gyvenimo sveikatos centras, kurioje svarbu įvertinti ugnies ir vandens elementus. Virtuvėje vyrui patariama sėdėti įstrižai priešais duris. Teigiama, kad moteris, sėdinti veidu į viryklę, bus linkusi kaupti, saugoti ir niekada nerizikuoti šeimos santaupomis. Svarbi maisto kokybė, spalva, meniškas jo pateikimas. Vaiko kambarys pagal feng shui turi padėti vaikams atskirti spalvas ir formas, išreikšti save, jaustis saugiai. Vonia pagal feng shui įrengiama kuo toliau nuo pagrindinių durų.

Gamtos visumos ir atskirų jos dalių struktūros ir morfologijos stebėjimai įkvepia ir moko pirmapradės prigimties harmoniją ir tvarką naudoti erdvėse ir mumyse.

 

Feng Shui interjeras

Feng shui interjero kūrimas – tai feng shui, interjero dizaino, Bazi, astrologijos ir žinių apie žmogų panaudojimo menas.

Feng Shui talismanai

Žmogaus gyvenime visais laikais įvairiose kultūrose naudojamos papildomos priemonės – simboliai, feng shui talismanai, kaligrafiniai ženklai, augalai, gyvūnai, daiktai,skleidžiantys tam tikrus virpesius, kuriuos mes nesąmoningai suvokiame, jaučiame.

Bagua

Bagua – tai aštuonių trigramų pagrindu sukurta sistema. Ba – aštuoni, gua – sritis.

Trigrama

Stebint fenomalius žemės ir dangaus reiškinius, pirminės pasaulio atsiradimo jėgos skirstomos į dvi sritis, pavadintas trigramomis.

Miegamasis pagal Feng Shui

Kaip sėkla pradeda gyvenimą dirvos tamsoje, kaip vaikas pradeda gyvenimą įsčių tamsoje, taip viskas prasideda tamsoje.

Feng Shui elementai

Penkių elementų sistema. Kinijoje ši teorija dažnai vadinama „penkiais pasikeitimais“.

Luo Pan (kompaso) būdas

Kinai tyrinėjo Žemės reljefo formas, upių tėkmę. Sukauptas žinias sistemiškai sudėjo į instrumentą, vadinamą Luo pan (luopan), arba kompasu.

Yin Yang metodas

Yin(in) ir Yang(jan) energijos yra pirminės Visatos energijos. Gamtos ir visatos evoliucijos raidos kelią vaizduoja mūsų akiai įprastu tapęs monados ženklas, dar vadinamas yin yang žuvimi, tai chi simboliu.

Namai pagal Feng Shui

Klasikinio feng shui praktikoje energijos valdymui, panaudojimui rekomenduojama įvairių metodų sintezė;

Sveiki namai pagal Feng Shui

Harmoningos žmogaus sąveikos su technika ir technologijomis, aktualijos liečia visas šiuolaikines visuomenės gyvenimo sritis.

SHA. Kas tai?

Neigiami energijos srautai, kai chi srautas yra nepakankamas, yra veiksniai, trukdantys harmoningam chi judėjimui;

Chi energija. Kas tai?

Chi – tai visų gyvybės rūšių kvėpavimo eliksyras, sudarytas iš deguonies ir kosminės energijos;

Feng Shui. Kas tai?

Kinų kalba vėjas – feng, vanduo – shui. Feng shui lietuviškai – feng šui (fengšui).