Feng Shui intuicijos būdu

Intuicija – mistinis elementas, aukštesniosios sąmonės tikrovė.

Prigimtinis žmogaus jutimo organų gebėjimas gauti žinias iš Visatos energoinformacinio lauko, įžvelgti, atpažinti, paaiškinti, panaudoti tai reikiamu metu. Analizuojame, kaip jaučiamės fiziškai, psichiškai, emociškai, vertiname savo sveikatą, nuotaiką, būsenas, besiklostančias aplinkybes, laiko tekėjimą, partnerystę ir šeimos harmoniją, santykius su aplinkiniais ir kita.

Intuicijos geba vystoma. Kokybiškas energoinformacijos priėmimas vyksta tik žmogui esant fiziškai, psichiškai ir emociškai sveikam, gyvenant pagal sąžinę, darnoje su savimi, aplinkiniais, Visata. Bazi – kinų horoskopas – padeda įvertinti mūsų intuicijos potencialą.

  • Patariama pirmiausia vadovautis intuicija (sąmonė), po to – logika (protas), vėliau – emocijomis (kūnas).

Aplinkos darnumo testas intuicijos būdu:

Kinų medicinoje kiekvienas žmogaus organas siejamas su tam tikra emocija. Nuolatinis neigiamų emocijų protrūkis konkrečioje erdvės vietoje – neharmoningos chi ženklas. Vienas iš sprendimo būdų – neigiamos emocijos stichijos meditacija, sąmoningas priešingos savybės aktyvinimas.

Neigiamų emocijų priskyrimas penkiems elementams:

  • Medis: pyktis, ginčai, grubumas, nekantrumas;
  • Ugnis: neapykanta, nervingumas, emocinės „karuselės”;
  • Žemė: nerimas, pavydas, nenorėjimas suprasti;
  • Metalas: liūdesys, neveiklumas, netaktiškumas;
  • Vanduo: baimė, abejingumas, uždarumas.

Feng Shui karma

Priežasties ir pasekmės dėsnis, įpročių protas, nepertraukiama veiksmo ir atveikos įtaka visų vienas kitą persmelkiančių reiškinių sąveikai.

Gua skaičius

Nustatomas pagal gimimo metus ir lytį. Ši kinų išmintis pagrįsta aštuonių trigramų krypčių sistema.