Harmonija su Feng Shui

Erdvės ir žmogaus gyvybinės chi energijos subalansavimas, harmonija – tai:

  •  Harmoninga populiacijos „homo sapiens” evoliucija. Sąmoningas buvimas harmonijoje su gamta, darnoje su gyvenimu ir su natūraliu visatos ritmu.
  • Žmogaus kaip gyvybės formos kūno atstatymas, energijos transformacija. Atsipalaidavimas (energijos kaupimas, tausojimas). Didesnis meridianų elektros pralaidumas. Tvirta sveikata, gera nuotaika, subalansuota psichoemocinė būsena. Aukštas gyvybingumas. Ilgaamžiškumas. Žmogaus Valios centro – trečiosios akies – durų tarp mūsų įprasto pasaulio ir antgamtinės erdvės – aktyvinimas. Pagalba atsiverti jutimo organų galimybėms, ekstrasensoriniams jutimų kanalams. Energoinformacijos priėmimas. Natūrali vidinė drausmė.
  • Intelekto kėlimas. Savo sąmoningumo įsisąminimas, budrumas. Didina mūsų sugebėjimą prisiimti įsipareigojimus, pasitikėjimą savo jėgomis, drąsą ir tikėjimą, jog pavyks išspręsti iškilusius uždavinius. Tai naujas gaivus veiksmas. Supratimas, kad visa, kas yra, yra šioje akimirkoje, čia ir dabar. Teisingas santykis su aplinkybėm. Savo paskirties atskleidimas.
  • Dvasingumo vystymas. Kūrybingumas, talentas, išmintis. Stipri dvasia. Psichologinis atsparumas. Vidinės palaimos, gilaus dėkingumo, atjautos, mėgavimosi šia akimirka, susiliejimo su gamta ir kosmosu jausmas. Žmogus tampa savo kūno, proto ir jausmų šeimininkas.

Feng Shui karma

Priežasties ir pasekmės dėsnis, įpročių protas, nepertraukiama veiksmo ir atveikos įtaka visų vienas kitą persmelkiančių reiškinių sąveikai.

Gua skaičius

Nustatomas pagal gimimo metus ir lytį. Ši kinų išmintis pagrįsta aštuonių trigramų krypčių sistema.