Likimas pagal gimimo datą

Bazi kinų horoskope (likimas pagal gimimo datą) naudojamas 60 metų ciklas, kurį sudaro 12 metinių zodiako ženklų ir penki energijos elementai – medis, ugnis, žemė, metalas, vanduo.

Zodiako ženklai – tai tik likimo simboliai, vaizduojantys metų ir paros tėkmę gamtoje su skirtingomis tendencijomis kiekvienam ciklui. Mumyse yra visas kosmosas, gyvenimo prasmė, o planetų judėjimas žmoguje suaktyvina konkrečią ypatybę.

Zodiako ženklai – tai dvylika sektorių, susietų su gamtos ritmais, metų laikų kaita, simbolizuojančių ciklines raidos fazes gamtoje ir žmogaus likime, kurios kyla iš saulės judėjimo per zodiako ženklus.

Keturis sezonus (metų laikus) sąlygoja žemės sukimasis aplink savo ašį. Pereidama per 12 zodiako ženklų, saulė per metus padaro visą ciklo ratą. Zodiako ženklą lemia Žemės judėjimas aplink saulę, tai saulės pozicija, kuri matoma esant ant Žemės.

Pagal gimimo datą ateitis vertinama 9, 12, 30, 60 metų ciklais. Įtaką daro žmogaus Gua gyvenimo skaičius. Bazi praktikoje gyvenimo trukmė pagal gimimo datą neprognozuojama.

Kinų horoskopo reikšmė nėra fatališka – tai tik nuoroda, tikimybė, medžiaga apmąstymui apie gyvenimo prasmę, likimo vingiai pagal gimimo datą...

Bazi patarimai

Bazi – kinų horoskopas – rekomenduojamas sąmoningai įvertinus, kad:

Asmenybės tipas

Asmenybinio tipo žinojimas padeda nustatyti žmogaus stipriąsias, silpnąsias puses, įgimtas savybes.

Socialinė kompetencija

Socialiniai ryšiai padeda atskleisti Jūsų potencialą bendruomeninėje veikloje. Tai žmogaus santykis su aplinkiniais.

Tinkamos datos parinkimas

„Bambuko kamieno” išmintis: „Geriau pasiduoti vėjo jėgai, nei leistis būt sulaužomam”  

Likimas pagal gimimo datą

Bazi kinų horoskope (likimas pagal gimimo datą) naudojamas 60 metų ciklas, kurį sudaro 12 metinių zodiako ženklų ir penki energijos elementai – medis, ugnis, žemė, metalas, vanduo.

Bazi. Kas tai?

Bazi (kinų horoskopas; kinų astrologija; „keturi likimo stulpai”; „likimo korta”; 8 hieroglifai) – susisteminta žmogaus likimo prognozavimo, koregavimo žinių sistema, paremta tūkstantmečius kauptomis žiniomis apie gamtos mokslus, stebėjimais.