Tinkamos datos parinkimas

„Bambuko kamieno” išmintis: „Geriau pasiduoti vėjo jėgai, nei leistis būt sulaužomam”

 

Sėklas sėti – mūsų rankose, bet žiedų atsiradimas nuo mūsų nepriklauso.

Tinkamiausiu laiku, parinktu pagal gimimo datą, gua gyvenimo skaičių, atliekant konkrečius veiksmus, eikvojame mažiau savo energijos ir pastangų, išnaudojant konkretaus laiko palankias aplinkybes. Darni įvykių eiga, laiminga pradžia palankiai įtakoja veiksmų rezultatus.

Svarbūs gyvenimo įvykiai: santuoka, sužadėtuvės, gyvenamojo būsto pirkimas, statybos, rekonstrukcija, remontas, operacijos, tolimos kelionės, verslo susitikimai, sutarčių pasirašymai, prisistatymai, svarbių svečių priėmimai, pokalbiai dėl įsidarbinimo, akademinė veikla, kiti svarbūs pasikeitimai…

Sėkmingesni gyvenimo periodai (likimo kreivė; gyvenimo linija pagal gimimo metus) aktualu iš anksto planuojant ne tik svarbius asmeninio gyvenimo įvykius, bet ir materialaus turto įsigijimo, persikraustymo, finansinių įsipareigojimų, paskolų ir kita...

Įdomu pastebėti, kad tinkamos datos renkamos ir medžiams nupjauti, nes tai keičia aplinkos chi. Įspėjama, kad medžio nupjovimas netinkamu metu gali įtakoti galūnių traumas.

Bazi patarimai

Bazi – kinų horoskopas – rekomenduojamas sąmoningai įvertinus, kad:

Asmenybės tipas

Asmenybinio tipo žinojimas padeda nustatyti žmogaus stipriąsias, silpnąsias puses, įgimtas savybes.

Socialinė kompetencija

Socialiniai ryšiai padeda atskleisti Jūsų potencialą bendruomeninėje veikloje. Tai žmogaus santykis su aplinkiniais.

Tinkamos datos parinkimas

„Bambuko kamieno” išmintis: „Geriau pasiduoti vėjo jėgai, nei leistis būt sulaužomam”  

Likimas pagal gimimo datą

Bazi kinų horoskope (likimas pagal gimimo datą) naudojamas 60 metų ciklas, kurį sudaro 12 metinių zodiako ženklų ir penki energijos elementai – medis, ugnis, žemė, metalas, vanduo.

Bazi. Kas tai?

Bazi (kinų horoskopas; kinų astrologija; „keturi likimo stulpai”; „likimo korta”; 8 hieroglifai) – susisteminta žmogaus likimo prognozavimo, koregavimo žinių sistema, paremta tūkstantmečius kauptomis žiniomis apie gamtos mokslus, stebėjimais.